- HP_INC.

Цена
€27 96 / 54 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HP Poly Blackwire 3310 - Blackwire 3300 series - headset - on-ear - wired - USB-C - black - UC certified
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Headset - wired - USB-C |
| Series | Blackwire 3300 series |
| Compatibility | Mac, Windows |
| Weight | 103 g |
| Colour | Black |
| Earpad Material | Artificial leather |
| Recommended Use | Computer, portable electronics |
| Features | Boom mic length 135mm, 280° rotatable microphone |
| Audio Output | |
| Headphones Form Factor | On-ear monaural |
| Connectivity Technology | Wired |
| Signal-To-Noise Ratio | 118 dB |
| Sensitivity | 116 dB |
| Impedance | 32 Ohm |
| Max Sound Pressure | 118 dB |
| Diaphragm | 32 mm |
| In-Cord Volume Control | Yes |
| Features | Dynamic EQ optimised |
| Microphone | |
| Type | Boom |
| Microphone Operation Mode | Omni-directional |
| Sensitivity | -38 dBV/Pascal |
| Sensitivity Margin | +/- 3dB |
| Frequency Response | 100 - 10000 Hz |
| Noise Cancelling | Yes |
| Remote Control | |
| Controls | Answer/end, mute, volume |
| Connections | |
| Connector Type | USB (24 pin USB-C) |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | USB-C to USB-A adapter |
| Supported Host Device OS | Windows 10, macOS |
| Software Certification | UC certified |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Headset - wired - USB-C |
| Marketing Description | The HP Inc. Poly Blackwire 3310 headset is designed for professionals who demand high-quality audio and convenience. Featuring a frequency response of 100 - 10000 Hz and dynamic EQ optimization, this monaural, on-ear headset delivers clear, detailed sound |
| Weight | 103 g |
| Recommended Use | Computer, portable electronics |
| Headphones Form Factor | On-ear monaural |
| Connectivity Technology | Wired |
| Type | Boom |
| Controls | Answer/end, mute, volume |
| Included Accessories | USB-C to USB-A adapter |
| Earpad Material | Artificial leather |
| Frequency Response | 100 - 10000 Hz |
| Sensitivity | 116 dB |
| Sensitivity | -38 dBV/Pascal |
| Impedance | 32 Ohm |
| Max Sound Pressure | 118 dB |
| Diaphragm | 32 mm |
| In-Cord Volume Control | Yes |
| Features | Dynamic EQ optimised |
| Features | Boom mic length 135mm, 280° rotatable microphone |
| Noise Cancelling | Yes |
| Connector Type | USB (24 pin USB-C) |
| Software Certification | UC certified |
| Compatibility | Mac, Windows |
| Microphone Operation Mode | Omni-directional |
| Sensitivity Margin | +/- 3dB |
| Signal-To-Noise Ratio | 118 dB |
| Colour | Black |
| Series | Blackwire 3300 series |
| Supported Host Device OS | Windows 10, macOS |
| Sensitivity Margin | +/- 3dB |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | На ухо |
| Тип на връзката | Кабелни (USB) |
| Микрофон | Вграден |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис/Конференции |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Не |
| Размер на драйвера (mm) | 28 |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс (Ohm) | 32 Ohm |
| Защита от вода/пот | Не |
| Тегло | 0.10кг |
HP Poly Blackwire 3310 Моно слушалки с USB-C и адаптер
Насладете се на кристално чисти разговори и цялодневен комфорт с моно слушалките HP Poly Blackwire 3310. Проектирани за натоварена офис среда, те предоставят професионално аудио благодарение на микрофона с шумопотискане, който филтрира фоновия шум. Включеният USB-C към USB-A адаптер осигурява широка съвместимост с вашите устройства.
Ключови Предимства
- Цялодневен комфорт — Леки, моно конструкция с мека кожена възглавничка за продължителна употреба без умора.
- Професионално аудио — Широколентово аудио за естествено възпроизвеждане на гласа и микрофон с шумопотискане.
- Универсална свързаност — USB-C връзка с включен USB-C към USB-A адаптер работи с повечето лаптопи и настолни компютри.
- Лесно управление на разговори — Вградени контроли за сила на звука, заглушаване и приемане/край на разговор.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Форм фактор | На ухо (моно) |
| Тип на връзката | Кабелни (USB-C) |
| Микрофон | Вграден, с шумопотискане |
| Цвят | Черен |
| Предназначение | Офис / Конференции |
| Активно шумопотискане (ANC) | Не |
| Съраунд звук | Не |
Какво има в кутията
- HP Poly Blackwire 3310 Моно слушалки
- USB-C към USB-A адаптер
- Бързо ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






